Schlüter STRE37V4A110/150 Profil narożny ze stali nierdzewnej do narożników zewnętrznych ścian ECK-E Stal nierdzewna - 1500 mm - 37 mm - 11 mm - 1 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRE37V4A110/150
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-ECK-E z Schlüter STRE37V4A110/150 Profil narożny ze stali nierdzewnej do narożników zewnętrznych ścian ECK-E Stal nierdzewna - 1500 mm - 37 mm - 11 mm - 1 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Stal nierdzewna V4A.
Schlüter STRE37V4A110/150 Profil narożny ze stali nierdzewnej do narożników zewnętrznych ścian ECK-E Stal nierdzewna - 1500 mm - 37 mm - 11 mm - 1 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-ECK-E
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Materiał: Stal nierdzewna V4A
  • Długość: 150.0 cm
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna
  • Długość: 1,5 m
  • Szerokość: 37 mm
  • Wysokość: 11 mm
  • Masa brutto: 1,421 kg
  • Masa netto: 1,421 kg
  • Grubość: 1 mm