Schlüter STRE37V2A80/200 Profil narożny ze stali nierdzewnej do narożników zewnętrznych ścian ECK-E Stal nierdzewna - 2000 mm - 37 mm - 8 mm - 1 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRE37V2A80/200
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-ECK-E z Schlüter STRE37V2A80/200 Profil narożny ze stali nierdzewnej do narożników zewnętrznych ścian ECK-E Stal nierdzewna - 2000 mm - 37 mm - 8 mm - 1 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Stal nierdzewna.
Schlüter STRE37V2A80/200 Profil narożny ze stali nierdzewnej do narożników zewnętrznych ścian ECK-E Stal nierdzewna - 2000 mm - 37 mm - 8 mm - 1 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-ECK-E
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 200.0 cm
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna
  • Długość: 2 m
  • Szerokość: 37 mm
  • Wysokość: 8 mm
  • Masa brutto: 1,834 kg
  • Masa netto: 1,834 kg
  • Grubość: 1 mm