Schlüter STRCG25B/150 Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Cytrusowożółty - 1500 mm - 52 mm - 25 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRCG25B/150
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-TREP-S/-B z Schlüter STRCG25B/150 Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Cytrusowożółty - 1500 mm - 52 mm - 25 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Aluminium.
Schlüter STRCG25B/150 Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Cytrusowożółty - 1500 mm - 52 mm - 25 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 150.0 cm
  • Kolor/Powierzchnia: Cytrusowożółty
  • Długość: 1,5 m
  • Szerokość: 52 mm
  • Wysokość: 25 mm