Schlüter STRCG25B/100 Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Cytrusowożółty - 1000 mm - 52 mm - 25 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRCG25B/100
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-TREP-S/-B z Schlüter STRCG25B/100 Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Cytrusowożółty - 1000 mm - 52 mm - 25 mm.
  • Produkt wykonany jest z Aluminium.
Schlüter STRCG25B/100 Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Cytrusowożółty - 1000 mm - 52 mm - 25 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 100.0 cm
  • Kolor/Powierzchnia: Cytrusowożółty
  • Długość: 1 m
  • Szerokość: 52 mm
  • Wysokość: 25 mm