Schlüter STRCG15B/150 Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Cytrusowożółty - 1500 mm - 52 mm - 15 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRCG15B/150
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-TREP-S/-B z Schlüter STRCG15B/150 Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Cytrusowożółty - 1500 mm - 52 mm - 15 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Aluminium.
Schlüter STRCG15B/150 Profile schodowe z wymienną powierzchnią antypoślizgową TREP-S/-B Cytrusowożółty - 1500 mm - 52 mm - 15 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 150.0 cm
  • Kolor/Powierzchnia: Cytrusowożółty
  • Długość: 1,5 m
  • Szerokość: 52 mm
  • Wysokość: 15 mm