Schlüter STRC/FSQ125A Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium FINEC-SQ-AC MyDesign – kolor RAL - 2500 mm - 12.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRC/FSQ125A
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-FINEC-SQ-AC z Schlüter STRC/FSQ125A Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium FINEC-SQ-AC MyDesign – kolor RAL - 2500 mm - 12.5 mm.
  • Produkt wykonany jest z Aluminium.
  • Profil o wymiarze 2.5 m na 12.5 mm to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się przy wykończeniu różnorodnych powierzchni i przejść w pomieszczeniach.
Schlüter STRC/FSQ125A Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium FINEC-SQ-AC MyDesign – kolor RAL - 2500 mm - 12.5 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-FINEC-SQ-AC
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 12.5 mm
Schlüter-FINEC-SQ-AC to dekoracyjny profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium, przeznaczony do zewnętrznych narożników okładzin z płytek, zapewniający ochronę krawędzi i estetyczne wykończenie. Dostępny w wysokościach 11–12,5 mm oraz 15 mm, nadaje się do wykładzin ściennych i okładzin z kamienia naturalnego, a do łączenia profili można wykorzystać kształtki narożne QUADEC-AC/EV lub QUADEC-AC/ED o wysokości 4,5 mm.
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 12,5 mm