Schlüter STRC/F25A Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium FINEC-AC MyDesign – kolor RAL - 2500 mm - 2.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRC/F25A
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-FINEC-AC z Schlüter STRC/F25A Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium FINEC-AC MyDesign – kolor RAL - 2500 mm - 2.5 mm.
  • Produkt wykonany jest z Aluminium.
  • Wymiary profilu 2.5 m na 2.5 mm sprawiają, że doskonale współgra zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami wnętrz, zapewniając spójny efekt wykończenia.
Schlüter STRC/F25A Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium FINEC-AC MyDesign – kolor RAL - 2500 mm - 2.5 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-FINEC-AC
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 2.5 mm
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 2,5 mm