Schlüter STRC/F125A Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium FINEC-AC MyDesign – kolor RAL - 2500 mm - 12.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRC/F125A
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-FINEC-AC z Schlüter STRC/F125A Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium FINEC-AC MyDesign – kolor RAL - 2500 mm - 12.5 mm.
  • Produkt wykonany jest z Aluminium.
  • Profil o wymiarze 2.5 m na 12.5 mm to uniwersalne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się przy wykończeniu różnorodnych powierzchni i przejść w pomieszczeniach.
Schlüter STRC/F125A Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium FINEC-AC MyDesign – kolor RAL - 2500 mm - 12.5 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-FINEC-AC
  • Kolor: MyDesign – kolor RAL
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 2.5 m
  • Wysokość: 12.5 mm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: MyDesign – kolor RAL
  • Długość: 2,5 m
  • Wysokość: 12,5 mm