Schlüter STRC/EV/J125A Narożnik zewnętrzny z kątem 90st JOLLY-AC MyDesign – kolor RAL - 12.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRC/EV/J125A
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-JOLLY-AC z Schlüter STRC/EV/J125A Narożnik zewnętrzny z kątem 90st JOLLY-AC MyDesign – kolor RAL - 12.5 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Aluminium.
Schlüter STRC/EV/J125A Narożnik zewnętrzny z kątem 90st JOLLY-AC MyDesign – kolor RAL - 12.5 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-JOLLY-AC
  • Kolor: MyDesign – kolor RAL
  • Materiał: Aluminium
Schlüter-JOLLY-AC/EV to narożniki zewnętrzne z kątem 90° z barwnie lakierowanego aluminium, pasujące do profili JOLLY-AC. Dostępne są w dziewięciu różnych wersjach kolorystycznych, w opakowaniu dla narożników 6–11 mm znajduje się 1 narożnik i 4 łączniki, a dla narożników 12,5–21 mm - 1 narożnik i 8 łączników.
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: MyDesign – kolor RAL
  • Wysokość: 12,5 mm