Schlüter STRMU125 Profil łączący do okładzin podłogowych o różnej wysokości RENO-U Mosiądz - 2500 mm - 22 mm - 12.5 mm - 1 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRMU125
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-RENO-U z Schlüter STRMU125 Profil łączący do okładzin podłogowych o różnej wysokości RENO-U Mosiądz - 2500 mm - 22 mm - 12.5 mm - 1 mm.
  • Produkt wykonany jest z Mosiądz.
Schlüter STRMU125 Profil łączący do okładzin podłogowych o różnej wysokości RENO-U Mosiądz - 2500 mm - 22 mm - 12.5 mm - 1 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-RENO-U
  • Kolor: Mosiądz
  • Materiał: Mosiądz
  • Długość: 250.0 cm
  • Szerokość: 2.2 cm
  • Grubość: 0.1 cm
Profil Schlüter-RENO-U umożliwia bezprogowe przejście z płytek na inne okładziny podłogowe, zapewniając estetyczne i bezpieczne rozwiązanie. Dzięki zewnętrznej krawędzi o wysokości 4 mm chroni okładziny przed uszkodzeniami i sprawdza się doskonale w miejscach intensywnego użytkowania.
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Mosiądz
  • Długość: 2,5 m
  • Szerokość: 22 mm
  • Wysokość: 12,5 mm
  • Masa brutto: 1,663 kg
  • Masa netto: 1,663 kg
  • Grubość: 1 mm
  • Wysokość montażu: 4 mm