Schlüter STREU175 Profil łączący do okładzin podłogowych o różnej wysokości RENO-U Stal nierdzewna - 2500 mm - 33.5 mm - 17.5 mm - 1 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STREU175
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-RENO-U z Schlüter STREU175 Profil łączący do okładzin podłogowych o różnej wysokości RENO-U Stal nierdzewna - 2500 mm - 33.5 mm - 17.5 mm - 1 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna.
Schlüter STREU175 Profil łączący do okładzin podłogowych o różnej wysokości RENO-U Stal nierdzewna - 2500 mm - 33.5 mm - 17.5 mm - 1 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-RENO-U
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 250.0 cm
  • Szerokość: 3.35 cm
  • Grubość: 0.1 cm
Profil Schlüter-RENO-U umożliwia bezprogowe przejście z płytek na inne okładziny podłogowe, zapewniając estetyczne i bezpieczne rozwiązanie. Dzięki zewnętrznej krawędzi o wysokości 4 mm chroni okładziny przed uszkodzeniami i sprawdza się doskonale w miejscach intensywnego użytkowania.
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna
  • Długość: 2,5 m
  • Szerokość: 33,5 mm
  • Wysokość: 17,5 mm
  • Masa brutto: 1,4 kg
  • Masa netto: 1,4 kg
  • Grubość: 1 mm
  • Wysokość montażu: 4 mm