Schlüter STREBU125 Profil łączący do okładzin podłogowych o różnej wysokości RENO-U Stal nierdzewna szczotkowana - 2500 mm - 23 mm - 12.5 mm - 1 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STREBU125
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-RENO-U z Schlüter STREBU125 Profil łączący do okładzin podłogowych o różnej wysokości RENO-U Stal nierdzewna szczotkowana - 2500 mm - 23 mm - 12.5 mm - 1 mm.
  • Materiał wykonania profilu to Stal nierdzewna.
Schlüter STREBU125 Profil łączący do okładzin podłogowych o różnej wysokości RENO-U Stal nierdzewna szczotkowana - 2500 mm - 23 mm - 12.5 mm - 1 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-RENO-U
  • Kolor: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 250.0 cm
  • Szerokość: 2.3 cm
  • Grubość: 0.1 cm
Pozostałe parametry produktu:
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna szczotkowana
  • Długość: 2,5 m
  • Szerokość: 23 mm
  • Wysokość: 12,5 mm
  • Masa brutto: 1,07 kg
  • Masa netto: 1,07 kg
  • Grubość: 1 mm
  • Wysokość montażu: 4 mm