Schlüter STRE37V2A60/200 Profil narożny ze stali nierdzewnej do narożników zewnętrznych ścian ECK-E Stal nierdzewna - 2000 mm - 37 mm - 6 mm - 1 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRE37V2A60/200
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-ECK-E z Schlüter STRE37V2A60/200 Profil narożny ze stali nierdzewnej do narożników zewnętrznych ścian ECK-E Stal nierdzewna - 2000 mm - 37 mm - 6 mm - 1 mm.
  • Produkt wykonany jest z Stal nierdzewna.
Schlüter STRE37V2A60/200 Profil narożny ze stali nierdzewnej do narożników zewnętrznych ścian ECK-E Stal nierdzewna - 2000 mm - 37 mm - 6 mm - 1 mm to doskonały wybór do klasycznych, nowoczesnych i eleganckich wnętrz, które łączą estetyczne wykończenie z funkcjonalnością i trwałością profili.
  • Kolekcja: Schlüter-ECK-E
  • Kolor: Stal nierdzewna
  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Długość: 200.0 cm
  • Marka: Schlüter-Systems
  • Kolor/Powierzchnia: Stal nierdzewna
  • Długość: 2 m
  • Szerokość: 37 mm
  • Wysokość: 6 mm
  • Masa brutto: 1,834 kg
  • Masa netto: 1,834 kg
  • Grubość: 1 mm