Schlüter STRC/RO125A/300 Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium RONDEC-AC MyDesign – kolor RAL - 3000 mm - 12.5 mm
Producent: Schlüter-Systems
Kod produktu: STRC/RO125A/300
Opis
O produkcie:
  • Zanurz się w kolekcji Schlüter-RONDEC-AC z Schlüter STRC/RO125A/300 Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium RONDEC-AC MyDesign – kolor RAL - 3000 mm - 12.5 mm.
  • Produkt wykonany jest z Aluminium.
  • Wymiary profilu 3.0 m na 12.5 mm sprawiają, że doskonale współgra zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami wnętrz, zapewniając spójny efekt wykończenia.
Schlüter STRC/RO125A/300 Profil zakończeniowy z barwnie powlekanego aluminium RONDEC-AC MyDesign – kolor RAL - 3000 mm - 12.5 mm to idealna propozycja dla osób ceniących wysoką jakość, spójność aranżacji oraz dopracowane detale w każdym elemencie wykończenia wnętrz.
  • Kolekcja: Schlüter-RONDEC-AC
  • Kolor: MyDesign – kolor RAL
  • Materiał: Aluminium
  • Długość: 3.0 m
  • Wysokość: 12.5 mm
  • Długość: 3 m
  • Wysokość: 12,5 mm